PORTRE PENDİK
 

Akbulut İnşaat, Özdemir İnşaat ve Arma Yapı inşaat sektörünün güvenilir isimleridir. Yıllardır inşaat sektöründe ayrı ayrı başarıyla sürdürdükleri çalışmalarını, edindikleri üstün deneyimlerini Portre Pendik ile aynı çatı altında birleştirdiler.

Çağın gelişiminin gerisinde kalmadan, ülke gerçeklerine uygun ve her türlü krizden etkilenmeyecek ekonomik yapıya sahip olmayı kendisine hedef olarak seçen proje ortakları, halkın ihtiyaçlarına her yönüyle cevap vermenin yanı sıra, deprem kuşağında olan ülkemizin coğrafyasını da göz önünde bulundurarak; İnsan yaşamına önem veren, kaliteli, dayanıklı, ekonomik ve son teknolojinin imkanlarıyla donatılmış alt ve üst yapı işlerini kusursuz üretmek Akbulut İnşaat, Özdemir İnşaat ve Arma Yapı’nın Portre Pendik’teki misyonları olmuştur.

Teknik kadro yapısında projelendirme, teknik tasarım ve şantiye aşamalarında yeterli sayıda ve işinin uzmanı teknik kadroya eksiksiz sahip olan proje ortakları, bu sayededir ki gerçekleştirdikleri projeleri hızlı, sorunsuz ve uzun ömürlü olarak sizlere teslim edebilmektedirler. Ön projelendirmeyi üstlenen kadrosuyla şantiye aşamasını da tamamen kendi bünyesinde başlayıp bitiren proje ortakları, bu özellikleri ile de sayılı büyük inşaat şirketlerindendir.PROJE İNTERNET SİTESİ : www.portrependik.com

KURUMSAL
Kurumsal
Vizyon & Misyon
Kalite Politikası
DEVAM EDEN PROJELER
Portre Sahil
Portre Metro Eyüp
Huzur Park
Portre Pendik
TAMAMLANAN PROJELER
Kargül Residence
Pera Park
Essen Park
Apron Residence
Başar Park Maltepe
BASINDA BİZ
Basın Haberleri
İLETİŞİM
Adres Bilgileri
Google Map
Copyright © AKBULUT İNŞAAT