KARGÜL RESİDENCE
 

Her kentin saklı bir bahçesi vardır. Bu saklı bahçede deniz manzaralı, huzura çağrısı varKARGÜL'ün. Benzersiz peyzaj tasarımı, nefis yaşam alanı ile huzurunuzdayız. Yeşili ve maviyi doyumsuz bir güzellikle sunan bu projeyle; hayatınızın en tatlı zaman dilimini tadacaksınız KARGÜL'de.

Size özel tasarlanan suana ve spor salonuyla günlük hayatın tüm stresinden arınarak formda yaşamın ritmini tutacaksınız. KARGÜL HUZURUNUZDA, HUZURA DAVET BURADA. Doğayla iç içe bir ambiansta; açık yüzme havuzunda sağlığı hissedeceğiniz her kulaçta su gibi berrak bir yaşam sizleri bekliyor.

KARGÜL masalının eşsiz sahnesinde ise siz ve sevdikleriniz sadece. Umutların ve hayallerin gerçeğe dönüştüğü konutlarda, incecik bir perdeyle aralanıyor iki dünya. Metropol yaşamın tüm nimetlerini eksiksiz seriyoruz ayaklarınız altına.

** Websitemizdeki resimler tanıtım amaçlıdır.Proje konut büyüklükleri,mahal listesi ve diğer tüm hususlarda sözleşmedeki bilgiler esastır.Akbulut İnşaat gerekli gördüğü değişikleri yapma hakkına sahiptir. **

KURUMSAL
Kurumsal
Vizyon & Misyon
Kalite Politikası
DEVAM EDEN PROJELER
Portre Sahil
Portre Metro Eyüp
Huzur Park
Portre Pendik
TAMAMLANAN PROJELER
Kargül Residence
Pera Park
Essen Park
Apron Residence
Başar Park Maltepe
BASINDA BİZ
Basın Haberleri
İLETİŞİM
Adres Bilgileri
Google Map
Copyright © AKBULUT İNŞAAT