APRON RESIDENCE
 

İstanbul’un en hızlı gelişen ve büyüyen mevkiinde, Pendik’te bir çok inşaat yapmış olan Akbulut İnşaat şimdide Kurtköy’de yeni bir yaşam oluşturuyor.

Apron Residence Kurtköy’ün özel projeleri arasında yer alarak hayata geçiyor.

Sabiha Gökçen Havalimanı’na, yeni yapılacak olan Tekno Park’a, Avrupa’nın en büyük Outlet merkezi olan Via/Port’a, Formula 1 pistine , tem otoyoluna ve bir çok önemli yerlere yakın olan bu proje Kurtköy’e değer katıyor.

Apron Recidence ; 2 blok olarak tasarlanıp dilatasyonlu bir biçimde yerleştirilmiştir. A Blok 32 daire olarak tasarlanmış ve 1+1, 2+1, 3+1 ve Dubleksler yer almaktadır. B Blok ise 18 Daire olarak tasarlamış ve 1+1, 2+1 ve 3+1′ler yer almaktadır. Apron Recidence’de toplam 50 Daire bulunmaktadır.

Peyzajında ise havuz, sauna, çardaklar, çocuk parkı, futbol ve basketbol sahaları bulunmaktadır. Sitemizde 24 saat güvenlik ve açık kapalı otopark bulunmaktadır.

** Websitemizdeki resimler tanıtım amaçlıdır.Proje konut büyüklükleri,mahal listesi ve diğer tüm hususlarda sözleşmedeki bilgiler esastır.Akbulut İnşaat gerekli gördüğü değişikleri yapma hakkına sahiptir. **

KURUMSAL
Kurumsal
Vizyon & Misyon
Kalite Politikası
DEVAM EDEN PROJELER
Portre Sahil
Portre Metro Eyüp
Huzur Park
Portre Pendik
TAMAMLANAN PROJELER
Kargül Residence
Pera Park
Essen Park
Apron Residence
Başar Park Maltepe
BASINDA BİZ
Basın Haberleri
İLETİŞİM
Adres Bilgileri
Google Map
Copyright © AKBULUT İNŞAAT