Pera Park

Kartal'a Pera'dan bak

Essen Park

Hayatın Karmaşasından uzakta...

Kargül Residence

Her kentin saklı bir bahçesi vardır.

Kentsel Dönüşümde Sık Sorulan Sorular

Soru: Kentsel Dönüşüm nedir?
Cevap: Kentsel dönüşüm, kentteki sorunlu alanların belirlenip, sağlıklı ve de yaşanılabilir hale getirilmesi amacı ile yeniden yapma veya sağlıklı hale getirmek için uygulama yapılması anlamına gelmektedir. Kısaca kentsel dönüşüm kentin dokusunu bozan sorunları...

Apron Residence

Image

İstanbul’un en hızlı gelişen ve büyüyen mevkiinde, Pendik’te bir çok inşaat yapmış olan Akbulut İnşaat şimdide Kurtköy’de yeni bir yaşam oluşturuyor.

Apron Residence Kurtköy’ün özel projeleri arasında yer alarak hayata geçiyor.

Sabiha Gökçen Havalimanı’na, yeni yapılacak olan Tekno Park’a, Avrupa’nın en büyük Outlet merkezi olan Via/Port’a, Formula 1 pistine , tem otoyoluna ve bir çok önemli yerlere yakın olan bu proje Kurtköy’e değer katıyor.

Apron Recidence ; 2 blok olarak tasarlanıp dilatasyonlu bir biçimde yerleştirilmiştir. A Blok 32 daire olarak tasarlanmış ve 1+1, 2+1, 3+1 ve Dubleksler yer almaktadır. B Blok ise 18 Daire olarak tasarlamış ve 1+1, 2+1 ve 3+1′ler yer almaktadır. Apron Recidence’de toplam 50 Daire bulunmaktadır.
Peyzajında ise havuz, sauna, çardaklar, çocuk parkı, futbol ve basketbol sahaları bulunmaktadır. Sitemizde 24 saat güvenlik ve açık kapalı otopark bulunmaktadır.